MSI Venture 14 AI A1MG Laptop CPU Core Ultra u7-155H 3800 MHz 14" 2880×1800 RAM 16GB DDR5 5600 MHz SSD 1TB Intel Iris Xe Graphics Integrated ENG Home 1.7kg VENTURE14AIA1MG-008NL Portatīvais dators
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
1 208,11  inc. Vat
1 in stock
Add 500,00  to cart and get free shipping!
1 in stock
Product ID: p4711377309813
EAN: 4711377309813
12 People watching this product now!
  • Courier delivery
❌ We do not deliver to Cyprus.
Delivery time: 7–10 business days
  • Warranty policy
  • Cancellation and Return Policy
Payment Methods:
Amazon_payAmerican_expressApple_payDiscoverGoogle_payMastercardPaypalStripeVisa
MSI Venture 14 AI A1MG portatīvais dators ir izstrādāts, lai nodrošinātu augstu veiktspēju un ērtu mobilitāti ikdienas darba vajadzībām. Tas aprīkots ar jaudīgo CPU Core Ultra u7-155H procesoru, kas darbojas ar 3800 MHz, un 14 collu 2880×1800 izšķirtspējas displeju, kas nodrošina skaidru un detalizētu attēlu. Ierīcei ir 16GB DDR5 operatīvā atmiņa ar ātru 5600 MHz frekvenci un ietilpīgs 1TB SSD disks, kas garantē ātru datu apstrādi un lielisku daudzuzdevumu veikšanu. Intel Iris Xe integrētā grafika sniedz kvalitatīvu vizuālo pieredzi, savukārt Windows 11 Home operētājsistēma piedāvā modernu un draudzīgu lietotāja saskarni. MSI Venture 14 AI A1MG ir pelēkā krāsā, sver tikai 1.7 kg un ir lieliski piemērots darbam gan birojā, gan ceļā.
Modelis Venture 14 AI A1MG Laptop CPU Core Ultra u7-155H 3800 MHz 14" 2880×1800 RAM 16GB DDR5 5600 MHz SSD 1TB Intel Iris Xe Graphics Integrated ENG Home 1.7kg VENTURE14AIA1MG-008NL