APTI IP CAMERA APTI-AI801CA4-27135Z 8.3Mpx 2.7… 13.5mm – MOTOZOOM Tīkla kamera
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
105,35  inc. Vat
5 in stock
Add 500,00  to cart and get free shipping!
5 in stock
Product ID: p5902887081668
EAN: 5902887081668
APTI IP CAMERA APTI-AI801CA4-27135Z 8.3Mpx ar motoru tālummaiņu 2.7–13.5mm nodrošina izcilu attēla kvalitāti un precīzu uzraudzību jūsu telpām.
12 People watching this product now!
  • Courier delivery
❌ We do not deliver to Cyprus.
Delivery time: 7–10 business days
  • Warranty policy
  • Cancellation and Return Policy
Payment Methods:
Amazon_payAmerican_expressApple_payDiscoverGoogle_payMastercardPaypalStripeVisa
APTI IP CAMERA APTI-AI801CA4-27135Z ir augstas kvalitātes tīkla kamera, kas paredzēta profesionālai videonovērošanai. Ar 8.3 megapikseļu izšķirtspēju tā nodrošina skaidru un detalizētu attēlu, kas atvieglo nepārtrauktu un precīzu uzraudzību. Kamerai ir motorizēts tālummaiņas objektīvs ar diapazonu no 2.7 mm līdz 13.5 mm, kas ļauj elastīgi pielāgot skata lauku dažādām vajadzībām. Zīmola APTI produkti ir pazīstami ar uzticamību un modernām tehnoloģijām, padarot šo IP kameru par lielisku izvēli gan biznesa, gan privātajai drošībai. APTI IP CAMERA APTI-AI801CA4-27135Z apvieno izcilu veiktspēju ar daudzpusīgu pielietojumu, nodrošinot augstu redzamības kvalitāti un ērtu vadību.
Modelis IP CAMERA APTI-AI801CA4-27135Z 8.3Mpx 2.7… 13.5mm – MOTOZOOM