HP HPE PL DL380g12 6517P (3.2-4.2G/16C) 2x32G (P69727) NS204(2×480) MR408i-o 8SFF 2 Servers
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
13 407,08  inc. Vat
6 in stock
Add 500,00  to cart and get free shipping!
6 in stock
Product ID: p4549821663095
EAN: 4549821663095
13 People watching this product now!
  • Courier delivery
❌ We do not deliver to Cyprus.
Delivery time: 7–10 business days
  • Warranty policy
  • Cancellation and Return Policy
Payment Methods:
Amazon_payAmerican_expressApple_payDiscoverGoogle_payMastercardPaypalStripeVisa
HP HPE PL DL380g12 6517P (3.2-4.2G/16C) 2x32G (P69727) NS204(2×480) MR408i-o 8SFF 2 ir augstas veiktspējas servers, kas paredzēts prasīgiem biznesa risinājumiem. Šis modelis aprīkots ar jaudīgu 16 kodolu procesoru, kura takts frekvence svārstās no 3.2 līdz 4.2 GHz, nodrošinot efektīvu daudzuzdevumu izpildi. Servers lieto 64 GB operatīvās atmiņas (2×32 GB), kas garantē ātru datu apstrādi un stabilu darbu pat intensīvā režīmā. Uzglabāšanai izmantotas divas NS204 480 GB disku vienības kopā ar MR408i-o 8SFF kontrolieri, kas atvieglo datu pārvaldību un piedāvā uzticamu veiktspēju. Divas 1000 W barošanas ierīces un 2p10G-T tīkla savienojums nodrošina nepārtrauktu darbību un ātru datu pārraidi. HPE PL DL380g12 ir gudrs un jaudīgs risinājums uzņēmumiem, kas vēlas uzticamu un mērogojamu serveri.