HP MEM 16GB (1x16GB) PC4-2666V 20800MHz Pc Components
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
341,63  inc. Vat
14 in stock
Add 500,00  to cart and get free shipping!
14 in stock
Product ID: p5715063257517
EAN: 5715063257517
Paplašiniet datoru jaudu ar HP MEM 16GB (1x16GB) PC4-2666V 20800MHz atmiņas moduli, nodrošinot ātrāku un efektīvāku darbību ikdienas uzdevumos.
11 People watching this product now!
  • Courier delivery
❌ We do not deliver to Cyprus.
Delivery time: 7–10 business days
  • Warranty policy
  • Cancellation and Return Policy
Payment Methods:
Amazon_payAmerican_expressApple_payDiscoverGoogle_payMastercardPaypalStripeVisa
Uzlabojiet sava datora veiktspēju ar HP MEM 16GB (1x16GB) PC4-2666V 20800MHz atmiņas moduli. Šis augstas kvalitātes HP RAM modulis nodrošina 16GB lielu atmiņas ietilpību, kas palīdzēs efektīvāk darbināt vairākas programma vienlaikus un paātrināt datu apstrādi. Tajā pašā laikā 2666MHz darbības frekvence garantē stabilu un uzticamu veiktspēju, kas ir piemērota gan darbvirsmai, gan profesionālām darba stacijām. Vienkanāla atmiņa ar optimālu kapacitātes un ātruma kombināciju ir lieliska izvēle datora komponentu modernizācijai. Izvēlieties HP – uzticama zīmola risinājumu kvalitatīvai datora atmiņai.
Modelis MEM 16GB (1x16GB) PC4-2666V 20800MHz