Gigabyte GP-UD1000GM PG5 V2 120mm Power Supply 1000W 80+ Gold Barošanas bloks
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
114,77  inc. Vat
20 in stock
Add 500,00  to cart and get free shipping!
20 in stock
Product ID: p4719331556112
EAN: 4719331556112
Gigabyte GP-UD1000GM PG5 V2 1000W 80+ Gold barošanas bloks nodrošina efektīvu un stabilu darbību ar stilīgu zelta apdari un 120mm dzesēšanu.
13 People watching this product now!
  • Courier delivery
❌ We do not deliver to Cyprus.
Delivery time: 7–10 business days
  • Warranty policy
  • Cancellation and Return Policy
Payment Methods:
Amazon_payAmerican_expressApple_payDiscoverGoogle_payMastercardPaypalStripeVisa
Gigabyte GP-UD1000GM PG5 V2 120mm Power Supply 1000W 80+ Gold ir augstas kvalitātes barošanas bloks, kas paredzēts mūsdienu jaudīgiem datoru risinājumiem. Ar 1000W jaudu un 80+ Gold sertifikātu nodrošina efektīvu un uzticamu enerģijas padevi, vienlaikus samazinot enerģijas zudumus un siltuma rašanos. Barošanas bloks ir aprīkots ar 120mm ventilatoru, kas garantē optimālu dzesēšanu un klusāku darbību. Modernais zelta krāsas dizains papildina datora estētiku, vienlaikus nodrošinot stabilu un ilglaicīgu darbību. Gigabyte GP-UD1000GM PG5 V2 ir ideāls risinājums tiem, kas meklē drošu un efektīvu barošanas bloku ar izcilu veiktspēju.
Modelis GP-UD1000GM PG5 V2 120mm Power Supply
Jauda 1000W