Chieftec VEGA M White PPG-850-CW ATX 135mm aPFC power supply 850W 80+ Gold Barošanas bloks
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
95,60  inc. Vat
7 in stock
Add 500,00  to cart and get free shipping!
7 in stock
Product ID: p0753263079114
EAN: 0753263079114
Chieftec VEGA M White PPG-850-CW ir jaudīgs 850W ATX barošanas bloks ar 80+ Gold sertifikātu un stilīgu baltu dizainu uzticamai veiktspējai.
15 People watching this product now!
  • Courier delivery
❌ We do not deliver to Cyprus.
Delivery time: 7–10 business days
  • Warranty policy
  • Cancellation and Return Policy
Payment Methods:
Amazon_payAmerican_expressApple_payDiscoverGoogle_payMastercardPaypalStripeVisa
Chieftec VEGA M White PPG-850-CW ir kvalitatīvs 850W barošanas bloks, kas izstrādāts, lai nodrošinātu stabilu un uzticamu jaudu jūsu datoram. Tā modernais baltais korpuss lieliski iederas mūsdienīgu datoru konfigurācijās, piešķirot estētisku un tīru izskatu. Aprīkots ar 135 mm dzesēšanas ventilatoru un aktīvo jaudas faktora korekciju (aPFC), šis barošanas bloks nodrošina efektīvu un klusu darbību. 80+ Gold sertifikāts apliecina augstu energoefektivitāti, kas palīdz samazināt elektroenerģijas patēriņu un siltuma izdalīšanos. Chieftec VEGA M White PPG-850-CW ir ideāls risinājums tiem, kas vēlas apvienot uzticamību, veiktspēju un estētiku savā datorā.
Modelis VEGA M White PPG-850-CW ATX 135mm aPFC power supply
Jauda 850W