LIAN LI CASE FAN 120MM/G99.12RSLIN1W3B.00 LIAN LI Pc Components
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
100,26  inc. Vat
30 in stock
Add 500,00  to cart and get free shipping!
30 in stock
Product ID: p4718466017710
EAN: 4718466017710
18 People watching this product now!
  • Courier delivery
❌ We do not deliver to Cyprus.
Delivery time: 7–10 business days
  • Warranty policy
  • Cancellation and Return Policy
Payment Methods:
Amazon_payAmerican_expressApple_payDiscoverGoogle_payMastercardPaypalStripeVisa
LIAN LI CASE FAN 120MM/G99.12RSLIN1W3B.00 ir augstas kvalitātes 120 mm ventilators, kas nodrošina efektīvu un klusāku datora dzesēšanu. Šis LIAN LI piederums ir izstrādāts, lai optimāli pārvaldītu gaisa plūsmu jūsu datorā, saglabājot sistēmas komponentu darba temperatūru zem kontrolējamām vērtībām. Ventilators ir izturīgs un uzticams risinājums, kas piemērots datoru entuziastiem un jebkuram, kurš vēlas uzlabot sava datora dzesēšanas sistēmu. Izvēloties CASE FAN 120MM/G99.12RSLIN1W3B.00, jūs iegūstat kvalitatīvu un efektīvu risinājumu sava PC komponentu dzesēšanai.