ASU TUF-GAMING-750B-EVO power supply unit 20+4 pin ATX ATX Black 750W Barošanas bloks
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
92,34  inc. Vat
103 in stock
Add 500,00  to cart and get free shipping!
103 in stock
Product ID: p4711636170406
EAN: 4711636170406
ASUS TUF-GAMING-750B-EVO 750W barošanas bloks nodrošina stabilu jaudu jūsu spēļu datoram ar uzticamu 20+4 pin ATX savienojumu un elegantu melnu dizainu.
20 People watching this product now!
  • Courier delivery
❌ We do not deliver to Cyprus.
Delivery time: 7–10 business days
  • Warranty policy
  • Cancellation and Return Policy
Payment Methods:
Amazon_payAmerican_expressApple_payDiscoverGoogle_payMastercardPaypalStripeVisa
ASUS TUF-GAMING-750B-EVO power supply unit 750 W ir jaudīgs un uzticams barošanas bloks, kas paredzēts spēļu datoru entuziastiem un profesionālai lietošanai. Šis 20+4 pin ATX savienojums nodrošina stabilu un konsekventu enerģijas piegādi, kas nepieciešama prasīgiem datoru komplektiem. Melnais korpuss piešķir modernu un elegantu izskatu, kas lieliski papildinās jebkuru spēļu vai darba staciju. Izstrādāts ar ASUS kvalitāti, TUF-GAMING-750B-EVO garantē ilgmūžību un drošu darbību, palīdzot jums pilnībā izbaudīt spēļu pieredzi bez enerģijas traucējumiem. Izvēlieties šo barošanas bloku, lai nodrošinātu uzticamu jaudu jūsu datoram ilgtermiņā.
Modelis TUF-GAMING-750B-EVO power supply unit 20+4 pin ATX ATX Black
Jauda 750W